Çukurova Üniversitesi | Aday Öğrenci | Web Posta
Arama 
Ana Sayfa | English
 
ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
KARATAŞ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE
OTELCİLİK YÜKSEKOKULU
Dış İlişkiler | Diploma Eki | Bilgi Paketi

 
  Hakkımızda Yönetim Bölümler Personel Öğrenci İletişim  
 
  Hakkımızda
  Yönetim
  Bölümler
  Personel
  Öğrenci
  İletişim

> Personel  >  EBYS        


Üniversitemiz 13.04.2015 Pazartesi günü itibariyle Elektronik Belge Yönetim Sistemine (EBYS) geçmiştir. Bu sistemi kullanabilmek için bilgisayarınızda PDF okuyucu program ve Java programı yüklü olmalıdır. (Ayrıca sorunsuz bir deneyim için Mozilla Firefox tarayıcısıyla siteye girmeniz tavsiye edilir.)

Eğer sistem üzerinde elektronik imza (e-imza) kullanacaksanız bilgisayarınıza AKİS programını da yüklemeniz gerekmektedir. ( Kart okuyucusu "ACS 38T USB - Beyaz", kart "AKİS Akıllı Kart" seçilmelidir.)

Kullanmakta olduğunuz işletim sistemi 64 bit ise (Masaüstündeki Bilgisayarım simgesine farenizin sağ tuşuşla basıp özellikler menüsüne tıklayarak bilgisayarınızda hangi sistem türünün yüklü olduğunu öğrenebilirsiniz.) Java uygulamasının 64 bit sürümünü manuel olarak indirip kurmalısınız. Aksi takdirde e-imza sürücünüz çalışmaz. 64 Bit Java uygulamasını indirmek için tıklayınız. (Windows Çevrimdışı (64 bit) yazan uygulamayı indirmeniz gerekiyor.)

Vidoelu anlatım için tıklayınız.
Uzaktan yardım uygulaması indirmek için tıklayınız.


                                                                                EBYS'ye giriş için tıklayınız.


Bilgisayarınızı virüslere karşı etkili bir şekilde korumak için ücretsiz Avast uygulamasını kullanmanızı öneririz. İndirmek için aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz.Çukurova Üniversitesi Karataş Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu
 Ziyaretçi sayısı: 10944